3.10.2020; TJ Sokol Nová Ves – TJ Sokol Uhy 3:1 (1:1)

Po vítězství v minulém kole ve Spomyšli se naši kluci těšili na domácí skvěle připravené hřiště. Začátek zápasu nám ale moc nevycházel. Vázla rozehrávka, všechno bylo takové přibržděné, nedostali záložníky do hry a do útoku jsme moc míčů také nedostali.
A tak přišel opět trest – po hrubé chybě na polovině hřiště našim utekl prakticky jediný nebezpečný hráč hostů, který ze samostatného úniku skóroval a ve 12. minutě jsme prohrávali 0:1. To naše hráče znervóznilo ještě víc. Naštěstí se našim podařilo do přestávky alespoň vyrovnat. Ve 28. minutě se dostal do vápna po celkem pohledné kombinaci Petr Dudek a chladnokrevně střelou k tyči srovnal na 1:1.
V poločase si kluci v kabině pár slov vyříkali a většina 2. poločasu se odehrávala na polovině hostů. Klid do našich řad přinesly 2 branky v rozmezí 4 minut. Nejdříve se k vyraženému míči dostal Zdeněk Blahuta, který byl při otočce faulován a kopali jsme pokutový kop. Ten bezpečně proměnil Pavel Mráz a vedli jsme 2:1. Hned čtyři minuty na to přišel krásný centr z pravé strany, do kterého se pověsil opět Pavel Mráz a pojistil tím naše vedení a výhru 3:1.
Pak sice naši hráči měli ještě několik šancí, ale skóre se už neměnilo. 3 body zůstaly doma.
Branky: Petr Dudek, Pavel Mráz 2x

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *