27.9.2020; SK SPOMYŠL – TJ SOKOL NOVÁ VES 1:2 (1:0)

Nedělní utkání sehráli naši hráči na nekvalitním hřišti ve Spomyšli. Nekvalitě terénu přispěl ještě dvoudenní déšť. Naši hráči se nemohli dostat dlouho do hry. Navíc se po ojedinělém rohovém kopu dostali ve 22. minutě domácí do vedení. Největší problémy dělali naši klukům dlouhé výkopy domácího brankáře, po kterých přicházeli trochu zmatky, které se naši bekům naštěstí dařilo byť někdy až na poslední chvíli hasit.
Do 2. poločasu nastupovali naši hráči odhodlaní výsledek otočit. K obratu zavelel nedlouho po začátku nejlepší střelec – Pavel Mráz. Využil zaváhání domácích stoperů a chladnokrevně z malého vápna nedal domácímu brankáři šanci a vyrovnal na 1:1.
V 71. minutě jsme zahrávali rohový kop. Příliš se to nevydařilo, ale k odraženému míči se dostal při své premiéře Jirka Vokoun a střelou o tyč dal vítězný gól,
V závěru velmi nervózního utkání došlo na několik potyček, ale naši udrželi nervy na uzdě a odvezli si ze Spomyšle cenné 3 body.
V dalším domácím zápase přivítáme sousední Uhy. Bude to poslední zápas před omezením, kterého se budou moci zúčastnit diváci. Uvidíme, jak dlouho bude to omezení trvat. Snad ne příliš dlouho.
Branky: Pavel Mráz, Jiří Vokoun

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *