10.10.2020; SK Úžice – TJ Sokol Nová Ves 3:2 (1:1)

V 8. kole zajíždělo A-mužstvo k utkání s nepříjemným soupeřem do Úžic.
Hřiště v Úžicích je nepříjemné, svým povrchem i stromy v blízkosti hrací plochy někdy i nebezpečné a všichni věděli, že naše kluky nečeká nic pěkného.
Očekávání se naplnila. Nerovný terén nám vůbec nevyhovoval, potýkali jsme se s nepřesnostmi nejen ve střelbě, ale i v rozehrávce, byl to spíš boj.
Těsně před přestávkou (ve 40. minutě) jsme po chybě ve středu hřiště prohrávali, ale ještě do přestávky (ve 44. minutě) se nám díky mrštnosti Zdeňka Karhana povedlo vyrovnat na přestávkových 1:1.
Ani po změně stran se hra nezměnila. Úžice pokračovali v agresivním a silovém stylu fotbalu, našim míč stále někam odskakoval od kopaček.
V 65. jsme dostali branku na 2:1, ale Ondřej Vosmík 4 minuty na to opět vyrovnal. V 75. minutě nám však soupeř zasadil další úder, na který už naši kluci reagovat nestačili a prohráli jsme 3:2.

Branky: Zdeněk Karhan, Ondřej Vosmík