30.10.2021, TJ Sokol Ledčice – TJ Sokol Nová Ves 6:1 (4:0)

Podzim s sebou přináší sychravo a je těžké udržet hrací plochy v kvalitním stavu. Rozblácené hřiště nás čekalo i v Ledčicích. Tam jsme navíc jeli oslabeni o naši oporu v brance Filipa Staňka a tak se ho snažil zaskočit Petr Barnat, ale nedaly se čekat zázraky.
Hned od začátku jsme tahali za kratší konec provazu. Už z druhého útoku jsme inkasovali a v 10. minutě jsme prohrávali 1:0. Pak ještě domácí neproměnili penaltu, ale ve 20., 30. a 40. minutě jsme dostali další branky a o poločase jsme prohrávali 4:0.
Domácí byli rychlejší a více se jim dařila kombinace, my jsme se spíš trápili. Když se v 60. a 75 minutě ještě prosadili domácí, bylo definitivně po našich nadějích. V 85. minutě vstřelil náš čestný úspěch Pavel Mráz a snížil tak na konečných 6:1.
Branka: Pavel Mráz