6.11.2021, TJ Sokol Nová Ves – SK Postřižín 1:4 (1:2)

Po dvou prohrách po sobě na hřištích soupeřů jsme chtěli poslední zápas podzimní sezóny vyhrát. Který sportovec by to nechtěl… Jenže nás čekal neznámý Postřižín, se kterým jsme toho moc nenahráli. A chyběl nám zase gólman Filip Staněk, tak ho tentokrát zaskakoval Standa Mencl.
A nezačalo to pro nás vůbec dobře. Hned ve 4. minutě rozehrál svůj koncert hostující Tomáš Horňák. Ve 26. minutě se nám podařilo zásluhou Pavla Mráze vyrovnat, ale Tomáš Horňák 2 minuty nato strhnul vedení na stranu Postřižína a vstřelil vlastně vítězný gól a uzavřel poločasový účet na 1:2.
Když pak zkraje po přestávce ve 48. minutě dovršil hostující Horňák hattrick (3 branky v jednom utkání), bylo rozhodnuto. V závěru utkání (v 86. minutě) přidali hosté ještě jednu pojistku a završili tak naši třízápasovou mizérii.

Nakonec jsme asi i rádi, že první polovina sezóny skončila, my se budeme moci dát přes zimu dohromady a na jaře do toho budeme moci zase trochu šlápnout. Přezimujeme na 6. místě tabulky.