24.10.2021, FK Čechie Kralupy – TJ Sokol Nová Ves 4:0 (1:0)

Na to, s jakým odhodláním jsme posilněni vítězstvím nad lídrem tabulky jeli v neděli 24. října do Kralup na Čechii, to nedopadlo vůbec dobře.
Nastupovali jsme v plné sestavě, ale od samého začátku nám nechutnalo vůbec nic. Čechie má opticky strašně široké hřiště, hrazení je hodně daleko od postranní čáry, těžko se na hřišti orientuje a chvilku to trvá, než si na to zvyknete. Povrch byl takový tvrdší, ale mazlavý a míče se zdály přefouknuté. Zkrátka nám nevyhovovaly. V 16. minutě jsme navíc prohrávali, ani jsme moc nevěděli jak. Naši obranu přeletěl vykopnutý míč, domácí útočník ho nakopl na bránu přes vyběhnuvšího našeho brankáře a míč skončil v síti. Nám se příliš kombinace nedařila, ne a ne se dostat ke střele.
Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že to zkusíme zlomit a výsledek otočit, ale všechno zhatilo vyloučení Milana Vancla, který po potyčce s domácím útočníkem dostal druhou žlutou kartu a od 67. minuty jsme hráli v oslabení. Domácí přesilovku ihned využili, během pěti minut nám vstřelili 3 branky a byl konec. Ani čestný úspěch jsme tentokrát nezaznamenali.
Trochu nás to otrávilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *