27.3.2021, TJ Tursko – TJ Sokol Nová Ves 1:2 p (1:1)

K prvnímu zápasu jarní části sezóny jsme zajížděli na hřiště nepříjemného soupeře – do Turska. Kromě houževnatosti a tvrdosti soupeře jsme se museli vyrovnávat i se strašnou kvalitou terénu.
Na začátku zápasu jsme se trochu hledali a dokonce jsme po hrubé chybě od 21. minuty prohrávali. Naštěstí se nám podařilo do poločasu vyrovnat. Kým jiným… Pavel Mráz! Ondřej Vosmík si na polovině hřiště narazil míč o Petra Barnata, vniknul do pokutového území hostů a předložil míč před prázdnou bránu Pavlu Mrázovi – 33. minuta – 1:1.
Druhý poločas byl mnohem zajímavější. Šance se střídaly na obou stranách. Ty naše byly asi vyloženější. Dvě spálil Petr Barnat, další dvě Martin Sedlář, dvakrát nepřesně střílel z trestného kopu Pavel Mráz…
Na druhé straně chytil Standa Mencl soupeřovu penaltu, takže remíza byla asi zasloužená.
Následovaly pokutové kopy. Naši střelci se nemýlili a náš brankář – v tomto zápase penaltový specialista Standa Mencl dva soupeře vychytal a tak jsme si z Turska odvezli bod navíc za vítězství na pokutové kopy.
Branka: Pavel Mráz