21.5.2022, TJ Sokol Uhy – TJ Sokol Nová Ves 0:6 (0:5)

Po dvou vysokých vítezstvích v Dolanech (2:8) a doma s SK Úžice (14:0) jsme jeli k dalšímu zápasu na Uha. První poločas sliboval další vysoký výsledek, ale ve druhém poločase se nám střelecky už tolik nedařilo.

Střeleckou listinu otevřel už v 7. minutě poměrně jednoduchým gólem po chybě brankáře Petr Barnat, pak se 3x po sobě prosadil náš nejlepší střelec Pavel Mráz a poločasové skóre uzavřel naším 5. gólem Petr Dudek.

Do druhého poločasu už jsme nevstoupili tak agilně, střelecky to nebyla žádná sláva, ale soupeře jsme k ničemu nepouštěli, tak to bylo takové pohodové.

Tak trochu náhodný byl i jediný náš gól ve druhém poločasu. Petr Dudek se chystal centrovat z levé strany, ulítlo mu to směrem na bránu a brankaři míč propadl mezi rukama do branky a výsledek 0:6 byl na světě.

K dalšímu zápasu zajíždíme do Kralup na hřiště FK Kralupy 1901. Jejich tým se nám na podzim podařilo na našem domácím hřišti porazit, tak uvidíme, co přinese odveta.

Hraje se v neděli 29.5.2022 od 17:00 hod.

Branky: Pavel Mráz 3x, Petr Dudek 2x, Petr Barnat 1x