15.5.2022, TJ Sokol Nová Ves – SK Úžice 14:0 (7:0)

K zápasu s SK Úžice jsme nastoupili netradičně v neděli dopoledne. A je třeba říct, že nám to sedlo. Velmi vysokým rozdílem jsme porazili druhého soupeře v řadě. Po vítězství 8:2 v Dolanech jsme zdolali Úžice rekordním skóre 14:0.

Hráči z Úžice přijeli po oslavě máje s poměrně širokou fanouškovskou podporou, ale byla na nich od začátku vidět únava. Od samého začátku tahali za kratší konec a prakticky se vůbec k ničemu nedostali.

Naproti tomu si naši hráči spravili střeleckou chuť a to ještě spoustu šancí zahodili. Oba poločasy byly střelecky vyrovnané. V obou jsme vstřelili po sedmi brankách. Zápas se hrál celkem v poklidu. Až na jedno nervové extempore hráče hostí, který si za urážky a protesty vysloužil červenou kartu, byly k vidění pohledné kombinace a hodně koření fotbalu – branky.

Výsledkem 14:0 se nám podařilo překonat hranici STA vstřelených branek v sezóně.

Teď nás čekají dva zápasy za sebou na hřištích soupeřů. Tím prvním bude utkání na hřišti TJ Sokol Uhy, v sobotu 21.5., a v neděli 29.5. den po rodinném dni na našem hřišti, jedeme na horkou půdu na hřiště FK Kralupy 1901.

Branky: 3x Pavel Mráz, 3x Ondřej Vosmík, 2x Martin Müller, 2x Zdeněk Karhan, 2x Yevhenii Hychka, 1x Marek Vít a 1x Stanislav Třešňák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *