Turnaj Nových Vsí

Už v loňském roce se náš tým zúčastnil unikátního projektu – turnaje Nových Vsí. První ročník se konal v Nové Vsi u Bakova a účastnili se ho kromě domácích a našeho týmu ještě hráči z Nové Vsi u Kolína a Nové Vsi u Jablonce nad Nisou. Letos se pořádání turnaje ujali novoveští od Kolína a účastnila se ho stejná sestava klubů, včetně našich.

Bohužel jsme měli v době dovolených problémy se sestavou a nejelo nás moc, na střídání jsme měli původně jen dva hráče, kteří ještě navíc museli před posledními dvěma zápasy odjet. Na rozdíl od ostatních, kteří měli 5 – 8 hráčů. Moc jsme toho v poslední době ani nenatrénovali. Všechno se samozřejmě muselo někde ukázat. Všichni soupeři si s námi poradili a skočili jsme bohužel poslední. Útěchou nám moc nemůže být ani to, že ostatní týmy hrají o kousek vyšší soutěž. Ale…

Už máme hlavu vztyčenou a hledíme do budoucna a neúspěch je pro nás motivací. Předběžně jsme se domluvili, že bychom v příštím roce tento turnaj uspořádali v našem fotbalovém areálu a pokusili se o malý zázrak. Letos to vyhráli domácí a my bychom je chtěli napodobit.