Letní fotbalový turnaj

Ve dnech 24. a 25. srpna jsme pořádali na domácím stadionu tradiční Letní fotbalový turnaj, na který jsme pozvali soupeře z blízkého okolí – TJ Sokol Sazená, TJ Sokol Ledčice, SK Úžice

Oba hrací dny byly bohaté na branky. Bohužel našim hráčům se turnaj nevydařil. V sobotním podvečerním zápase o postup do finále prohráli s týmem TJ Sokol Sazená, v poměru 8:4. V odpoledním zápase si fotbalisté z Ledčic poradili v poměru 6:1 s Úžicemi a tak si to v neděli o konečné umístění rozdali domácí s Úžicemi (o 3. místo) a Ledčice se Sazenou (o vítězství).

Nedělní zápasy byly na góly ještě bohatší. V souboji o 3. místo zvítězil tým SK Úžice nad TJ Sokol Nová Ves 9:2 a finále vyhrál tým TJ Sokol Ledčice, když zvítězil na TJ Sokol Sazená v poměru 8:1.

Konečné pořadí:

1. TJ Sokol Ledčice