10.4.2022, ST Sokol Chlumín/Tuhaň – TJ Sokol Nová Ves 0:9 (0:3)

Soupeři jsme vyhověli v jeho žádosti o přeložení zápasu z nedělního popoledne na odpoledne od 16:30 hod. Ani v Chlumíně není hřiště z nejkvalitnějších, ale… Je to stejné pro oba týmy. Náš soupeř od začátku bojoval s únavou, protože několik hráčů hrálo po obědě za Tuhaň a bylo to znát.

Přestože nám míč trochu odskakoval na vyprahlém „hrbatém“ hřišti, byly k vidění pohledné kombinace a hezké góly. Brankostroj odstartoval Ondra Vosmík v 10. minutě, ve 21. minutě se trefil Standa Třešňák, další dva naši hráči dali hattrick – 3x se trefil Pavel Mráz stejně jako Zdeněk Karhan a svou druhou branku dal ještě Ondra Vosmík.

Soupeř nepředvedl v útoku téměř nic. Nejvíc jsme si zavařili ne moc povedenou „malou domů“, kterou jen tak tak vytěsnil Standa Mencl na roh.