16.4.2022, TJ Sokol Nová Ves – TJ Sokol Sazená 1:9 (0:5)

Po třech vítězstvích nás čekal soupeř, se kterým jsme se tahali o 4. místo – TJ Sokol Sazená. Zápas se nám vůbec nepovedl. Dělali jsme hrubé chyby v obranné části, vázla nám rozehrávka v prvním poločase jsme měli co dělat, abychom se alespoň chvíli udrželi na soupeřově polovině.

Musíme přiznat, že jsme vůbec nezachytili nástup hráčů Sazené do zápasu. Ve 33. minutě jsme prohrávali už 5:0. Po vlastních fatálních až žákovských chybách. Nechávali jsme soupeři prostor pro kombinaci, pro zpracování, ke střelbě, vůbec jsme mu nestačili v rychlosti. Ze zdravotních důvodů nám ve středu pole chyběl Jirka Vokoun a bylo to hodně znát.

V poločase jsme si k tomu něco řekli v kabině, ale moc to nepomohlo. Ve druhém poločase jsme si alespoň vypracovali pár slibných šancí, dali jsme čestný gól z kopačky Pavla Mráze, ale soupeř přidal ještě 4 přesné trefy a skončilo to nejhorším výsledkem na domácím hřišti za dlouhá léta – 1:9.