30.8.2020; TJ Tursko – TJ Sokol Nová Ves 2:1 (1:1)

Ve 2. kole nového ročníku jsme zajížděli k mistrovskému zápasu do Turska. Bohužel nám pro zranění chyběl ostrostřelec Pavel Mráz, ale oproti minulému zápasu už byli k dispozici Ondřej Vosmík a Petr Dudek, tak jsme nastupovali k zápasu po vysokém vítězství v minulém kole odhodlaní.
V prvním poločase jsme spálili spoustu šancí. Naštěstí alespoň jednu z nich proměnil krátkou svižnou střelou na vzdálenější tyč napříč pokutovým územím Jakub Sedlář. Poločas byl 1:1.
Ve 2. poločase se bohužel nešťastně zranil náš jediný střelec tohoto zápasu a musel být odvezen se zraněním kolena do nemocnice a pravděpodobně jsme o něj na nějaký čas přišli. Hodně nás podržel brankář Tomáš Honzík, chytil několik vyložených šancí soupeře, ale bohužel mu při jednom z pokažených útoků soupeře vypadl nešťastně míč z ruky a soupeř vstřelil svou vítěznou branku. Bohužel jsme v útoku nic moc nepředvedli, branku soupeře jsme ani moc neohrozili a zápas prohráli.

Branka TJ Sokol Nová Ves: Jakub Sedlář