4.9.2021, TJ Sokol Sazená – TJ Sokol Nová Ves 4:3 (2:2)

Od derby se Sazenou se očekával kvalitní a zároveň tvrdý zápas. Domácí do něj vstoupili lépe a v 17. minutě už vedli 2:0. Našim hráčům trval rozjezd trochu déle, ale podařilo se nám ještě do poločasu brankami Pavla Mráze (v 18. minutě) a Petra Dudka (ve 27. minutě) vyrovnat. Hráli jsme v silné sestavě v čele s hráči s prvoligovými zkušenostmi.

V 53. minutě bohužel došlo k nepřehledné situaci, kdy jsme inkasovali branku po sporné situaci, která zaváněla postavením mimo hru. Naši hráči reklamovali anulování branky tak vehementně, že z toho vyplynulo vyloučení jednoho z našich hráčů. Nedlouho poté jsme dostali branku na 4:2 a vypadalo to s námi bledě. Ale v posledních deseti minutách jsme měli ještě čtyři vyložené šance, ze kterých vyústilo jen snížení na 4:3 (v 91. minutě z kopačky Pavla Mráze) a nastřelená tyč. I v oslabení se domácí obávali o výsledek.

Bohužel mělo utkání nepěknou dohru ještě u zeleného stolu disciplinární komise, ale to už naši prohru nemohlo změnit.

Branky: 2x Pavel Mráz, 1x Petr Dudek