4.6.2022, TJ Sokol Nová Ves – FK Čechie Kralupy n.V. 5:3 (3:1)

V sobotu se hrál svižný fotbal. Kralupy byly na 3. místě, my pátí a odpovídala tomu i kvalita hry. Pohledné kombinace, pěkné fotbalové momenty. Kralupy se dostaly ve 14. minutě do vedení, ale Standa Třešňák ve 29. minutě po hezkých narážečkách vyrovnal. Pak se ve 32. minutě utrhl ze řetězu Petr Dudek, 2x si cestou od půlky předkopl míč, všechny přesprintoval a předložil loženku Marku Vítovi, který to uklidil k tyči. A aby nebyl hezkým okamžikům konec, v 36. minutě dostal míč Petr Jansa, všiml si, že je hostující gólman na vápně, tak rovnou z poloviny hřiště vystřelil a do kabin se šlo za stavu 3:1.

Ve druhé polovině se soupeř snažil vyrovnat, měl převahu a my jsme hráli na brejky. Soupeři se podařilo v 52. minutě snížit na 3:2, ale z brejku nám Petr Jansa svým druhým gólem chladnokrevně vrátil dvoubrankové vedení. Kralupy se opět v 80. minutě dotáhly na rozdíl jednoho gólu, ale v 90. už definitivně pečetil výsledek Pavel Mráz.

Vítězství, 3 body, 113 celkem vstřelených branek v sezóně, celkem 47 bodů. Příští týden jedeme do Postřižína.