3.6.2019; TJ Sokol Nová Ves – SK Vojkovice 3:3, pen. 5:6

Poslední jarní kolo nás doma navštívili fotbalisti z Vojkovic. I přes to, že posílili tým pár kousky z jejich Áčka, dařilo se nám v taktickém boji udržet vojkovické útočníky daleko od naší branky. Naproti tomu se naši kluci dostali do pěkných šancí, které nekompromisně zakončili brankami a v půli jsme zase vedli, tentokrát 2:1. Potřebovali bychom, aby se hrací čas zkrátil tak na polovinu, pak bychom zřejmě nebyli v tabulce na chvostu. Jenže fotbal se hraje 90 minut a na to, jako již po několikáte, nestačili našim netrénovaným klukům síly. Vojkovice nás tak dohnali a po 90 minutách byl stav zápasu 3:3. Došlo tak na penaltový rozstřel. V něm jsme měli méně štěstí a branka o rozměrech 7,5×2,5 metrů byla pro naše ostrostřelce malá. V posledním kole tak bereme bod za plichtu a s deseti body zůstáváme po jaru poslední.

Góly: 2x Jiří Bečvář, Michal Geyer