25.9.2021, TJ Sokol Nová Ves – TJ Sokol Dolany B 10:1 (6:1)

V posledním zářijovém zápase jsme hostili na domácím hřišti v Nové Vsi B-tým z Dolan. Soupeř nepřijel v úplně silné sestavě a hned od samého začátku tahali dolanští za kratší konec. První branku Marku Vítovi hned na začátku rozhodčí po nepřehledné skrumáži z nejasných důvodů neuznal, ale Marek si to vynahradil hned v 10. minutě, kdy střelou do prázdné branky po akci Pavla Mráze otevřel skóre. A pak už se to sypalo. Náš nejlepší střelec třiapadesátiletý matador Pavel Mráz ještě do poločasu završil hattrick (vstřelil 3 branky), 2 přidal Martin Sedlář. O poločase jsme odcházeli do kabin za stavu 6:1 a diváci se těšili na druhý poločas a věřili, že padne desítka. A povedlo se. Pavel Mráz přidal ještě jednu branku, dvěma dalšími brankami završil hattrick i Martin Sedlář, utěšenou přesnou střelou z dálky se trefil i Martin Müller a desítku završil v 86. minutě k radosti skalních fanoušků kapitán Jirka Vokoun.
Branky: 4x Pavel Mráz, 3x Martin Sedlář, 1x Marek Vít, 1x Martin Müller a 1x Jiří Vokoun