24.4.2022, TJ Vltavan Chvatěruby – TJ Sokol Nová Ves 7:3 (3:0)

V neděli 23.4. nás čekal na výborně připraveném hřišti zápas se soupeřem usilujícím o postup – TJ Vltavan Chvatěruby.

Bohužel jsme opět nezvládli vstup do utkání a v 10. minutě jsme prohrávali 2:0. Pak jsme se trochu nadechli, podařilo se nám pár akcí, ale bohužel bez úspěšného zakončení. Naopak jsme inkasovali ještě jeden gól do šatny a v poločase byl stav 3:0.

Přes všechno, co jsme si v kabině v poločase řekli, jsme nevstoupili dobře ani do 2. poločasu a hned ve 46. minutě jsme prohrávali už 4:0. Pak sice Petr Barnat snížil hlavou na 4:1, ale soupeř si vedení pojistil hned v 52. minutě dalším gólem. Za nás pak ještě 2x skóroval kanonýr Pavel Mráz, ale soupeř také vstřelil ještě dvě branky a zápas skončil 7:3.

Pro diváky pěkný zápas IV. třídy.

V dalším zápase hostíme v sobotu 30. dubna TJ Sokol Jeviněves. Po zápase bude pálení čarodějnic.