20.11.2022, TJ Sokol Nová Ves – TJ PTZ Viktoria Nelahozeves 4:1 (2:0)

Poslední utkání podzimní části sezóny 2022 – 2023 jsme sehráli na domácím hřišti proti soupeři z Nelahozevsi. Tým Nelahozevsi přijel v silně oslabené sestavě a dokonce o jednoho hráče méně než se standardní počet. Navíc v pátek napadl poprašek sněhu a hřiště bylo přimrzlé, což kvalitě fotbalu moc nepřidalo.

My jsme šli do zápasu s vidinou možnosti posunu na 5. příčku. V případě vítězství bychom předskočili rivala ze Sazené, takže o motivaci bylo postaráno.

Začali jsme v mrazivém počasí svižně, vytvářeli jsme si šance, ale doslova jsme trefovali soupeřova brankaře. Klid na naše kopačky přinesla chytrá střela kapitána Jirky Vokouna, který si všiml, že je brankář trochu více povystoupený z branky a střelou 35 metrů se mu ho podařilo míčem krásně přelobovat a vedli jsme 1:0. Pár minut na to zvýšil technickou střelou k levé tyči Milda Jandus a s dvoubrankovým vedením se měnily strany.

Druhý poločas byl skoro kopií toho druhého, hezkými střelami zvýšil naše vedení na 4:0 Yevhenii Hychko a bylo rozhodnuto. V úplném závěru přeci jen vstřelil čestnou branku i soupeř a pečetil tak výsledek na konečných 4:1.

Děkujeme všem fanouškům za přízeň, přejeme příjemný adventní čas, vánoční svátky a úspěšný vstup do nového roku. V polovině ledna se plánujeme začít připravovat na jarní část sezóny, a to soustředěním v Českém Dubu.

Branky: 2x Hychka, Vokoun, Jandus