13.11.2022, ST Sokol Chlumín / Tuhaň – TJ Sokol Nová Ves 0:7 (0:5)

V minulém kole jsme prohráli s Chvatěruby 0:3. Dřímala v nás křivda, ale už se k tomu nechceme vracet. Byla neděle dopoledne a chtěli jsme si spravit chuť a povedlo se. Celkem jednoduše jsme si poradili s týmem Chlumín / Tuháň.

První poločas byl mnohem lepší než ten druhý, a to zejména proto, že si naši hráči museli dávat větší pozor, aby je někdo z domácích nevybíravými až zákeřnými fauly nezranil.

Skóre otevřel už ve 3. minutě Ondra Vosmík a postupně se trefili ještě Yevhenii Hychka, Roman Morávek, Kuba Lédl a poločasový výsledek pečetil kapitán Zdeněk Kratochvíl krásnou střelou z trestného kopu. Poločas 0:5.

Do druhého jsme šli s cílem to v klidu dohrát a hlavně se nezranit, což se povedlo. Navíc Yevhenii Hychko a Standa Třešňák přidali ještě po brance, vyhráli jsme 0:7 a poskočili jsme před posledním zápasem podzimní části na 6. příčku.