Jaro 2024

Zimní fotbalová přestávka je u konce. O velikonočním víkendu bude zahájena jarní část fotbalové sezóny 2023-2024. Vstupujeme do ní z ne příliš lichotivého 8. místa, ale jsme odhodláni posunout se během jara do vyšších pater tabulky.
Během března jsme se scházeli na pravidelných trénincích na hřišti s umělým povrchem v Sazené. Odehráli jsme i jedno přípravné utkání na umělé trávě v Brozanech s týmem Sahara Vědomice. Na to, že to byla příprava, hrál se velice kvalitní fotbal a hrálo se od podlahy. Dlouhou dobu jsme vedli po brance Petra Jansy z 32. minuty, ale soupeř v závěru skóre dvěma góly otočil, prohráli jsme 2:1, ale rozhodně jsme se neměli za co stydět. Výkon a předvedená hra byla dobrým příslibem do druhé části sezóny.
Začínáme v sobotu 30.3.2024 od 16:30 hod. doma proti TJ Sokol Uhy, v neděli 7.4. jedeme do Vojkovic, v sobotu 13.4. přivítáme Dolany, v neděli 21.4. jedeme do Turska a duben zakončíme v sobotu 27.4.2024 doma zápasem s Chlumínem/Obříství.

Z mimofotbalových aktivit jsme díky sponzorské podpoře společnosti ASK-ME realizovali výměnu oplocení okolo dětského hřiště ve fotbalovém areálu, které jednak hřiště hyzdilo a bylo v havarijním stavu. Došlo ke zvětšení plochy dětského hřiště a přibydou další stíny pro pohodlí pro pobyt na hřišti.

A samozřejmě jsme nemohli chybět u akce Ukliďme Česko, kde jsme měli na starosti oblast Nové Vsi.

Před zahájením jarní části sezóny se nám podařilo zajistit i fotbalovou posilu, když k nám přichází z FK Čechie Kralupy nad Vltavou nový zkušený hráč – Dalibor Dobiáš. Vítej, borče.

Se zahájením sezóny dospělých budou zahájeny i tréninky naší fotbalové přípravky. První trénink se uskuteční 3.4.2024 od 17:00 hod.

Takže zveme všechny na naše domácí zápasy. Začínáme 30.3.2024 a těšíme se.