28.10.2023, TJ Sokol Sazená – TJ Sokol Nová Ves 2:2 (2:2)

Poslední říjnovou sobotu se na hřišti v Nové Vsi odehrálo utkání TJ Sokol Sazená – TJ Sokol Nová Ves. Původně se mělo hrát dopoledne v Sazené, ale na místním hřišti úřadovala už několik dnů divoká prasata a hřiště nebylo ke hře způsobilé. Proto jsme se domluvili na přesunu zápasu k nám.

Kdo přišel později, měl trochu smůlu, protože hned v prvních 16 minutách padly dvě branky. Nehrál se hezký fotbal. Bohužel jsme nebyli schopni soupeře přehrát a využít domácího hřiště a opět jsme pohořeli na proměňování šancí. V 15. minutě jsme z prvního útoku sazenských prohrávali. Hned se nám podařilo skóre otočit. V 16. minutě se trefil Milda Jandus. Do kabin se šlo za vyrovnaného stavu 1:1.

Po přestávce se situace prakticky opakovala s tím rozdílem, že jsme šli do vedení my. V 64. minutě se trefil Zdeněk Karhan, ale hned 3 minuty na to soupeř vyrovnal a tím gólové zážitky skončily.

Pak už se hrálo jen mezi vápny a nakonec si oba celky odnesly po bodu.

Branky: Miloslav Jandus, Zdeněk Karhan