21.10.2023, TJ Sokol Nová Ves – TJ Dynamo Nelahozeves 2:7 (1:2)

V sobotu 21.10.2023 jsme hostili nováčka soutěže, nově založený tým TJ Dynamo Nelahozeves. Soupeři se podařilo složit tým s několika fotbalovými špílmachry a prochází soutěží jak nůž máslem. Ani u nás se bohužel překvapení nekonalo.

Soupeř z Nelahozevsi (navíc posílen o několik hráčů A-týmu) předváděl pohlednou kombinační hru, líbivou pro diváky. Nelahozevečtí se dostali díky Michalu Pekárkovi do dvoubrankového vedení. Ve 30. minutě nádhernou střelou zpoza pokutového území snížil Martin Kolouch a do kabin se šlo za nadějného výsledku 1:2.

Nedlouho po začátku druhého poločasu přišlo 16 minut hrůzy, během kterých jsme inkasovali 5 branek a bylo rozhodnuto!

V závěru sice ještě snížil Aleš Barnat, ale na víc už nám síly nestačily a prohráli jsme 2:7.

Nutno ocenit diváckou podporu našich soupeřů, která vytvořila fajn atmosféru a bylo s nimi i příjemné posezení po zápase v našem bistru.

V dalším utkání jsme opět na našem hřišti hostili v derby soupeře ze Sazené.

Branky: Martin Kolouch, Aleš Barnat