20.5.2023, SK Postřižín – TJ Sokol Nová Ves 5:1 (3:0)

Zápas v Postřižíně se nám vůbec nevydařil. Zejména 1. poločas byl utrpení. Na velmi hrbolatém a tvrdém hřišti nám domácí tým přehrával ve všech herních situacích. Kombinace se nám nedařila, domácí byli techničtější, rychlejší, víc je to bavilo. My jsme chybovali, míč nás neposlouchal, odskakoval nám a ani jsme si v kombinaci moc nerozuměli.

Soupeř si brankami v 10., 22. a 36. minutě vytvořil do poločasu tříbrankový náskok a dýchalo se mu mnohem lépe.

Ve 2. poločasu jsme se sice zlepšili, ale místo toho, abychom z tlaku snížili, inkasovali jsme v 58. minutě čtvrtý gól a bylo po nadějích na jakýkoliv výsledkový zázrak.

V 80. minutě sice z pokutového kopu snížil Yevhenii Hychko na 4:1, ale v poslední minutě domácí vsítili ještě jednu branku a naložili nám na cestu bůra.

Tři z posledních zápasů, které nás ještě čekají, hrajeme doma. Už v sobotu hostíme Tursko a rádi bychom si zase spravili fotbalovou chuť.

Branka: Y. Hychka