15.10.2022, TJ Sokol Dřínov – TJ Sokol Nová Ves 2:1 (0:0)

V Dřínově prohráváme… Měli jsme šance. Nemůžeme prohru svést pouze na domácího rozhodčího. Honza Barnat trefil hned v úvodu zápasu utěšenou technickou střelou zpoza pokutového území tyč, ale rozhodčí nás k soupeřově vápnu raději moc nepouštěl, i když jsme měli více ze hry.

Ve druhém poločasu nebyla hned v úvodu odpískána jasná penalta na Zdeňka Kratochvíla, ale hned z protiútoku rozhodčí naopak po čistém skluzu Milana Vancla nesmyslně odpískal trestný kop a z něj i přes evidentní faul na našeho hráče ve vápně a ofsajdovém postavení střelce branky se dostali domácí do vedení. Dost ‘chyb’ v jedné akci. A už tím to začalo…

Pár minut na to se konala v pokutovém území domácích opět sporná situace, po nerovném souboji domácích stoperů se Zdeňkem Kratochvílem se opět nepískalo, naštěstí v nepřehledné situaci uloupil míč Petr Barnat a vyrovnal na 1:1. Pak jsme ještě při několika šancích sahali po vítězství, ale bohužel jsme v závěru nešťastně inkasovali po nedorozumění obrany s naším brankářem.

Vysloveně se těšíme na jaro, až stejného soupeře budeme hostit u nás. Slibujeme, že se Dřínovští mají vskutku na co těšit.

Branka: Petr Barnat