13.5.2023, TJ Sokol Nová Ves – TJ Sokol Dřínov 3:1 (1:1)

V sobotu 13. května jsme na našem Ňůvendajk Stadium hostili soupeře z Dřínova. Netajili jsme se tím, že v nás byla stále křivda z výsledku a průběhu podzimního zápasu a chtěli jsme jim to doma spočítat.

Bohužel už tradičně jsme inkasovali jako první. Soupeř potrestal nedůslednost v naší obraně a ve 27. minutě otevřel skóre.

Naštěstí nás to nesložilo a dál jsme měli více ze hry. Ve 40. minutě se dostal do pokutového území hostí Ondra Vosmík, už už obehrával 2 soupeře, ale byl faulován, kopal se pokutový kop, který jsme proměnili a bylo vyrovnáno.

Těsně před koncem došlo k nepříjemnému okamžiku, kdy se srdeční slabostí zkolaboval jeden z našich hráčů, byla přivolána záchranná služba a 1. poločas byl předčasně ukončen. Všechno dobře dopadlo.

Ve druhém poločase jsme chtěli strhnout vítězství na naši stranu. Vítězný gól vstřelil M. Jandus, který s přehledem uklidil do branky centr Z. Karhana z trestného kopu. Výsledek pečetil přesnou hlavičkou Z. Kratochvíl.

Vyhráli 3:1 a jsme na 4. místě.

K dalšímu zápasu jsme mířili na hřiště Postřižína.

Branky: M. Vít, M. Jandus, Z. Kratochvíl