13.4.2024, TJ Sokol Nová Ves – TJ Sokol Dolany B 6:0 (2:0)

V sobotu 13. dubna jsme hostili na domácím hřišti mužstvo TJ Sokol Dolany. Hosté se sice prakticky sporadicky dostávali z vlastní poloviny hřiště, ale my jsme svou převahu nemohli dlouho přetavit v branky.
Musel nám pomoci hostující brankář, který si vysoký míč po standardní situaci srazil do vlastní branky. Do poločasu ještě naštěstí zvýšil naše vedení střelou z dálky Milan Vancl a do šaten se šlo za stavu 2:0.
Ve druhém poločase se nám přeci jen nějaké branky vstřelit podařilo. V 63. minutě se trefil po pohledné akci zleva Yevhenii Hychka, v 65. zprava Miloslav Jandus, v 74. minutě proměnil penaltu Aleš Barnat a konečný výsledek 6:0 pečetil svým premiérovým gólem v 78. minutě nový hráč Vasyl Kadar.

Branky: vlastní, M. Vancl, Y. Hychka, M. Jandus, V. Kadar, A. Barnat (pen.)