11.5.2024, TJ Sokol Nová Ves – TJ PTZ Viktorie Nelahozeves 5:8 (5:2)

Další zápas jen pro silné povahy jsme odehráli proti pétézetce z Nelahozevsi.

Úvod zápasy by se dal z našeho pohledu nazvat „z říše snů“ po dlouhé době. Svou aktivitou a elánem jsme soupeře přehrávali a vyústěním byla branka z pokutového kopu, které po faulu na svou osobu proměnil už v 9. minutě Yevhenii Hychka. Další branku vstřelil tentýž hráč hned o minutu později, v 16. minutě se trefil Zdeněk Karhan a v 17. minutě nás dostal do čtyřbrankového vedení kapitán Jiří Vokoun. Pak jsme se bohužel skvostným vstupem do zápasu nechali uspokojit začal se prosazovat i náš soupeř. Ve 33. minutě byl faulován v pokutovém území útočník hostů a z penalty snížil Jindřich Pešta na 4:1. Ve 39. minutě završil Y. Hychka hattrick, zvýšil na 5:1 a zdálo se být pro nás dobře. V poslední minutě však nešťastně propadl rukama centrovaný míč našemu brankařovi do branky a poločasový výsledek byl 5:2.

Co nás čekalo ve 2. poločase, byl pro všechny zúčastněné šok. Dělali jsme neskutečné až školácké chyby, ztráceli jsme jednoduché míče, soupeř si s naší obranou pohrával jak kočka s myší a výsledkem bylo 6 branek v naší síti. Nelahozeves otočila výsledek z 5:2 na 5:8 a my i naši fanoušci si mohli hlavy ukroutit.

Branky: 3x Yevhenii Hychka, Zdeněk Karhan, Jiří Vokoun