1.10.2023, ST Sokol Chlumín/Obříství – TJ Sokol Nová Ves 4:3 (3:2)

Hra i výsledek se rychle přeléval z jedné strany na druhou. Šancí na vstřelení branek bylo na obou stranách požehnaně, tradičně se jednalo o utkání z nervóznějších, protože styl hry soupeře nám dlouhodobě nesedí.

Už je asi tradicí, že inkasujeme jako první. Soupeř nám vstřelil branku ve 13. minutě, ale nám se podařilo zásluhou Z. Karhana a J. Vokouna otočit. Vedení se nám bohužel udržet nepodařilo a domácí brankami ve 42. a 45. minutě zvrátili skóre na svou stranu.

Ve 2. poločase už moc branek nepadlo (po jedné na každé straně). Za nás skórovat už jen Aleš Barnat

Body tedy zůstaly v Chlumíně, i když alespoň remízu jsme si za předvedený výkon zasloužili. Bohužel jsme pohořeli na proměňování šancí.

Branky: Zdeněk Karhan, Jiří Vokoun, Aleš Barnat