5.5.2024, SK Úžice – TJ Sokol Nová Ves 2:3 (0:1)

Po výprasku s Chlumínem a s 20 inkasovanými brankami v posledních dvou zápasech jsme jeli na nekvalitní hřiště do Úžic, kde se opravdu nehraje hezký fotbal. Je to spíš taková nakopávaná a odrážená, protože kombinacemi po zemi se na tom hřišti opravdu hrát nedá.

Do vedení nás dostal brankou ve 14. minutě Dalibor Dobiáš a soupeře jsme v prvním poločase soustředěnou hrou téměř k ničemu nepustili.

Ve druhém poločase se nic zásadního nedělo až do 70. minuty, kdy se podařilo domácím vyrovnat a pak začalo drama. V 74. minutě unikl domácí obraně Žeňa Hychka a vrátil nás do vedení, v 82. minutě si bohužel do vlastní sítě srazil míč Milan Vancl a bylo vyrovnáno. Vyhrát jsme si za zlepšený výkon zasloužili. Na 3 body jsme dosáhli díky skvělému centru Petra Jansy z 85. minuty, který posadil míč na hlavu Miloše Uhra a ten zajistil našemu týmu  výhru 2:3.

Branky: Dalibor Dobiáš, Yevhenii Hychka, Miloš Uher