17.9.2023, TJ Sokol Dolany B – TJ Sokol Nová Ves 5:3 (1:2)

Posíleni vítezstvím jsme jeli v neděli 17. 9. 2023 k zápasu do Dolan. V předchozí sezóně jsme tomuto soupeři nasázeli ve dvou zápasech 26 branek, tak jsme si nepřipouštěli moc komplikací. Ale…

První poločas byl pěkný. Hrál se oboustranně poměrně pohledný fotbal a my jsme tahali za delší konec provazu. Sice jsme brzy po gólu z rohového kopu prohrávali, ale hned se nám po střele z pokutového kopu podařilo díky Y. Hychkovi, který byl sám faulován, vyrovnat. Po krásné střele z dálky z kopačky Zdeňka Karhana jsme od 30. minuty vedli 1:2, což byl výsledek, který vydržel do konce poločasu.

Do druhého poločasu jsme nastoupili vlažně a 10 minut po začátku bylo skóre obráceno – prohrávali jsme 2:3. Pak sice ještě Roman Morávek kuriózním gólem, kdy míč poskočil 3x po břevně, vyrovnal, ale závěr patřil domácím. Po další velké chybě jsme prohrávali v 66. minutě 4:3 a v 87. minutě domácí výsledek pojistili pátým gólem. My jsme ještě měli šanci na korekci výsledku, ale Yevhenii Hychko svou druhou penaltu neproměnil.

Branky: Yevhenii Hychko, Zdeněk Karhan, Roman Morávek