10.6.2023, TJ Sokol Nová Ves – ST Sokol Chlumín/Tuhaň 7:6 (3:4)

Poslední zápas sezóny jsme hráli doma a chtěli jsme být samozřejmě úspěšní. Byla z toho nečekaná, ale pěkná přestřelka. Celkem padlo 13 branek. Řeklo by se oslava fotbalu, ale někdy je to o nervy.

Začátek se nám opět a znovu nepodařil. Měli jsme sice více míč na svých kopačkách, ale soupeř hrozil z rychlých brejků.

Kolaps přišel mezi 23. a 29. minutou, kdy jsme inkasovali během 6 minut hned 3 branky.

Ale ukázal se náš „morál“ a během 7 minut se nám podařilo VYROVNAT na 3:3. Bohužel jsme to do poločasu neudrželi a dostali ještě jednu branku. Poločasový stav tedy byl 3:4.

V kabině jsme se hecli, že když se nám podařilo vstát z mrtvých za stavu 0:3, že to půjde a povedlo se. Mezi 56. a 66. minutou jsme otočili na 6:4. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a soupeři se podařilo v 75. minutě vyrovnat na 6:6.

Vítěznou brankou nás ve svém prvním a posledním letošním startu spasil Václav Šimáček, který unikl po pravém křídle a chladnokrevně na bližší tyč pečetil naše vítězství 7:6.

Branky: R. Morávek 2x, Y. Hychka 2x, P. Jansa, T. Honzík, V. Šimáček