22.4.2023, TJ Sokol Uhy – TJ Sokol Nová Ves 3:1 (2:0)

V sobotu 22. dubna jsme za skoro letního počasí zajížděli k derby na hřiště TJ Sokol Uhy. Přijeli jsme k zápasu slavnostně nastrojeni, protože nás po zápase čekala oslava významného životního jubilea našeho hospodáře Jaroslava Kratochvíla, kterému ještě touto cestou přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a děkujeme za všechno, co pro Sokol dosud udělal a dál dělá.

Na začátku zápasu jsme měli více ze hry, neproměnili jsme několik šancí a před koncem poločasu přišel trest. Domácí se dvěma slepenými brankami z brejků dostali do vedení 2:0.

Po poločase jsme se snažili vyrovnat. V 52. minutě snížil Marek Vít, hned z dalšího útoku skóroval ještě jednou, ale branka nebyla uznána pro postavení mimo hru.

Vyrovnat se nám bohužel nepodařilo. Naopak v 60. minutě domácí zvýšili na 3:1 a získali 3 body.

Branka: M. Vít