25.3.2023, TJ Sokol Ledčice – TJ Sokol Nová Ves 1:4 (1:1)

Jarní část sezóny jsme zahájili na hřišti sousedních Ledčic. Nezačali jsme moc dobře. Celý první poločas jsme se hledali a byla na nás vidět jarní nerozehranost. Soupeř se na nás pokusil udeřit hned od začátku. Ve 12. jsme dostali první branku, ale pak jsme odolávali. Zlomem v utkání byl neproměněný pokutový kop soupeře ke konci poločasu. Navíc se nám podařilo do poločasu díky Petru Dudkovi vyrovnat na 1:1. V průběhu poločasové přestávky se Ledčicemi prohnala dešťová smršť, tak bylo nejisté, jestli se utkání dohraje. Ale počasí se umoudřilo a drobným zpožděním začal i druhý poločas.

Ten byl čistě v naší režii. Domácí byli k nepoznání a my jsme se fotbalem bavili. Nejdříve nás dostal do vedení Pavel Mráz překvapivou střelou téměř ze 40 metrů, v 73. zvýšil na 1:3 Yevhnii Hychka a v 89. minutě pečetil naše jasné vítězství Ondra Vosmík.

Branky: Dudek, Mráz, Vosmík, Hychka