Aktuality - září 2015Z novoveského fotbalu

Sazená - Nová Ves 7:2
20.09.15 - V derby se Sazenou jsme podali dobrý výkon pouze v prvním poločase, a proto jsme odjeli s debaklem.

Vzhůru na derby do Sazené!
18.09.15 - Jelikož momentálně kopeme čtvrtou třídu a na soupeřova hřiště to máme, co bychom kamenem dohodili, rozhodlo se naše vedení k razantnímu kroku, k němuž našlo inspiraci v kultovním filmu Kožené slunce.

V rámci úspor budeme jezdit na venkovní utkání na kolech. Poprvé si tuto novinku (šetrnou rovněž k životnímu prostředí) vyzkoušíme o víkendu, kdy zavítáme do Sazené. Sraz je tedy v sobotu v 15:30 v Nové Vsi na hřišti, převlékneme se do dresů, u krámu dvakrát šlápneme do pedálů a za chvíli už si to pofrčíme z kopce do Sazené.

Nová Ves - FK Kralupy B 1:9
15.09.15 - V oslabené sestavě jsme dostali pořádný debakl.

Vojkovice B - Nová Ves 0:0 8:7 pen.
09.09.15 - Ve 3. kole jsme zaznamenali první bodovou ztrátu, ve Vojkovicích proti tamějšímu béčku nám k výhře nestačila ani 70 minut dlouhá přesilovka.

Foto - Stará garda

V jižních Čechách opět vítězně
08.09.15 - Stará garda si i letos střihla fyzicky a psychicky náročné soustřědění u Staňkovské rybníka v jižních Čechách. Víkendový pobyt tradičně gradoval turnajem v Klikově, který naši páni opanovali. Po výhrách 2:0 nad Českými Budějovicemi a 7:3 nad domácím výběrem se radovali z trojefe za první místo.

Fotky ve větším rozlišení naleznete zde.