Aktuality - září 2013Z novoveského fotbalu

Chvatěruby - Nová Ves 13:2
30.09.13 - Mělnický deník Takový výsledek soutěž nepamatuje. V areálu Vltavanu se v sobotu servírovalo v rámci posvícení nejen chutné jídlo a pití, ale i rekordní vítězství prozatím velmi úspěšného nováčka. Ten neměl s údajně oslabeným sokem sebemenší slitování. To, že se zápas hrál na jednu bránu a někteří domácí střelci si notně vylepšili osobní statistiky, netřeba dodávat. Čtěte více na:

Záryby - Nová Ves 6:2
26.09.13 - Mělnický deník Jakýkoli jiný výsledek by byl považován za velké překvapení. Domácí pokračují ve vítězné jízdě a udržují si na čele tabulky dvoubodový náskok. Jednoduchý zápas to ale podle jejich kouče Stanislava Slavíka nebyl, především kvůli vlažnějšímu začátku ze strany favorita.

Nová Ves - Libiš B 3:2
20.09.13 - Mělnický deník Hosté prožívají nevydařený, tedy zcela opačný start do soutěže než před rokem. V Nové Vsi sice dali své první góly v sezoně ze hry, ale ani to nestačilo. Domácí, jejichž brejky se ukázaly jako smrtící, mohli oslavit první tříbodový zisk. „Osmdesát minut se odehrálo na půlce domácích, ovšem fotbal se hraje na góly, a těch dali domácí více," znělo stručné hodnocení libišského trenéra Libora Tichoty.

Kádr pro podzim 2013
11.09.13 - Přehled letních přestupů.

Přišli: Ondřej Došek (prodloužení hostování z Ledčic), Jiří Šnýdr (prodloužení hostování z Dynama Nelahozeves), Josef Hašek, Omar Levý, Sergey Shchetinin (všichni hostování z Dynama Nelahozeves), Václav Studený (hostování ze Sazené)

Odešli: Jaroslav Emmer (konec hostování z Ledčic), Marek Černý (konec hostování z Horních Beřkovic), David Hemr (hostování Čechie Kralupy), Richard Brejša ml. (pobyt v Portugalsku)

Kádr
Brankaři: Pavel Kocourek, Michal Klatovský

Obránci: Jiří Šnýdr, Martin Kolouch, Milan Vancl ml., Martin Horák, Josef Hudeček, Martin Schoř

Záložníci: Martin Drbal, Michal Horák, Václav Studený, Omar Levý

Útočníci: Jakub Vancl, Josef Hašek, Ondřej Došek, Sergey Shchetinin

Tišice - Nová Ves 5:1
11.09.13 - I ve druhém venkovním mistrovském zápase jsme propadli v obraně a z Tišic jsme si zaslouženě odvezli bůra.

Nová Ves - Kly 1:1 7:6 pen.
02.09.13 - Ve druhém kole jsme přivítali ambiciózního nováčka z Kel a prvně jsme si vyzkoušeli nové pravidlo, kromě bodu za remízu jsme další získali za vítězství v pokutových kopech.