Aktuality - září 2012Z novoveského fotbalu

Tišice - Nová Ves 2:1
25.09.12 - Když jsme v 85. minutě po dlouhém tlaku srovnali na 1:1, nikdo si asi nepomyslel, že nakonec odjedeme z Tišic bez bodů. Domácí se však v 87. minutě prosadili z brejku a rozhodli o svém prvním vítězství v sezóně.

Nová Ves - Vojkovice 2:4
18.09.12 - Zatímco z venkovních hřišt jsme pokaždé odvezli tři body za výhru, doma se trápíme. I podruhé jsme prohráli, tentokrát nás zasloužene vyloupily Vojkovice.

Liběchov - Nová Ves 2:3
09.09.12 - Infarktový závěr jsme prožili v Liběchově. I když jsme ještě v 80. minutě vedli 2:0, v samém závěru Michal Horák svou třetí brankou v utkání odmítnul remízový stav.

Nová Ves - Lobkovice 1:2
03.09.12 - Tříbodový zisk z Velkého Borku jsme doma proti Lobkovicím nepotvrdili, když jsme po špatného výkonu ve druhém poločase neudrželi jednobrankové vedení a prohráli 1:2.