Aktuality - září 2010Z novoveského fotbalu

Nová Ves - Libiš B 2:1
26.09.10 - Povinnou výhru nad rezervou Libiše na hřišti Chvatěrub, našeho dočasného domácího hřiště, nám zajistil až pět minut před koncem Marek Four.

Z jednání STK

Utkání se Mšenem se bude opakovat
22.09.10 - Nedohraný zápas 4. kola proti Mšenu, který rozhodčí ukončil v 85. minutě po napadení trenéra soupeře naším pomezním se bude opakovat. Komise STK nařídila opakování duelu na 28. října (statní svátek) od 15:00, hrát se bude v Nové Vsi.

Kromě toho byl potvrzen i náš azyl, kde odehrajeme následující dvě utkání, v nichž nám bude patřit status domácích. DK nám totiž uzavřela hřiště na dva soutěžní zápasy kvůli výše zminěnému napadení:
6. kolo: So 25.09. 16:30 Nová Ves - Libiš B, hř. Chvatěruby
8. kolo: So 09.10. 16:00 Nová Ves - Veltrusy, hř. Chvatěruby

Lobkovice - Nová Ves 3:0
18.09.10 - Velmi nešťastne pro nás skončil výlet do Lobkovic. Ač jsme se po celý zápas pokoušeli hrát fotbal, drželi častěji míč na kopačkách, dostávali se do šancí, odjíždíme s vysokou prohrou. Soupeř byl totiž narozdíl od nás v koncovce téměř stoprocentní.

Z disciplinární komise

Na dva zápasy uzavřené hřiště
17.09.10 - Za napadnutí trenéra Mšena, Jířího Guttenberga, naším pomezním rozhodčím (Petrem Kysilkou) se nám uzavírá hřiště na dva mistrovské zápasy. Duely proti Libiši B a Veltrusům tak budeme muset odehrát na neutrální půdě. Petr Kysilka má navíc zákaz všech funkcí do června 2011 a nemine nás ani pokuta 3 000 Kč.

Jak dopadne utkání se Mšenem, které rozhodčí Havel ukončil v 85. minutě na základě výše zmíněného napadení, rozhodne v následujích dnech sportovně technická komise OFS.

Souboj se Mšenem nedohrán
12.09.10 - Ukončení utkání v 85. minutě háže na velmi zajímavý zápas proti Mšenu velkou kaňku.

Pšovka B - Nová Ves 3:1
06.09.10 - I když jsme na hřišti rezervy mělnické Pšovky dlouho drželi naději na bodový zisk, domů jsme nakonec odjeli s prázdnou.