Aktuality - březen 2009Z novoveského fotbalu

Nová Ves - Libčice 8:2
28.09.09 - Na sváteční pondělní stará garda rozdrtila Libčice vysoko 8:2. Branky vstřelili 3x Jansa, 2x Šolle, Mich. Horák, Vancl a Procházka.

PTZ - Nová Ves 1:0
27.09.09 - V nikterak fotbalově aktraktivních zápase jsme podlehli PTZ 0:1. A nejenže jsme ztratili další body, ale opět i dalšího hráče. Jarda Hruška viděl po dvou žlutých kartách červenou a stal se tak už čtvrtým novoveským fotbalistou v sezóně, který byl vyloučen.

V utkání si odbyl debut starý známý Pavel Kocourek.

Zápasy

Na PTZ bez Kořínka a M. Vancla ml.
25.09.09 - K dalšímu mistrovskému zápasu nastoupíme v sobotu 26.09. od 16:30 na hřišti PTZ-Viktorie Nelahozevse, která se nachází v tabulce se šesti body na devátém místě (my máme také šest bodů a jsme na osmé příčce). Pikatní duel to bude zejména pro dva hráče, pro našeho Jardu Hrušku a pro nelahozevského Míru Uhra. Oba totiž hostují ve svém současném klubu z PTZ respektive z Nové Vsi. Pro utkání nemůžeme počítat s brankařem Lukášem Kořínkem, který má po střetu s dolnobeřkovickým hráčem v posledním kole zlomené klouby na ruce a podzimní část sezóny pro něj skončila. Jako náhrada za něj bude Pavel Kocourek, jenž se vrácí z hostování v Jeviněvsi. V minulém kole byl také vyloučen Milan Vancl ml., který ale nebyl DK komisi projednán, a tudíž tak do zápasu nesmí zasáhnout.

Stará garda doma hostí v pondělí 28. září od 17:30 Libčice.

Řež - Nová Ves 6:9
21.09.09 - 4x Michal Horák, 3x Milan Vancl a 2x Petr Jansa - to jsou střelci branek.

Nová Ves - Dolní Beřkovice 2:1
20.09.09 - Na třetí pokus to už konečně vyšlo! A co? No přece vítězství před domácími fanoušky. Tři body se avšak nerodili lehce, zranění brankaře Lukáše Kořínka či vyloučení Milana Vancla ml. nám výhru příliš neusnadnili.

Zápasy

Áčko hraje doma, stará garda venku
18.09.09 - Áčko v neděli 20.09. přívítá na domácí půdě Dolní Beřkovice. Beřkovice mají čtyři body a jsou na devátém místě, než my jsou tedy na tom lépe o jeden bod a jednu příčku. Do utkání může naskočit i David Hemr, který byl v minulém zápase s Mělníkem stejně jako mělnický Tichý vyloučen, oba "zle muže" ovšem disciplinární komise potrestala jen důtkou. Výkop je naplánován už na 16:30.

To stará garda zajíždí o den později k přátelskému zápasu do Řeže, hraje se od 17:30.

Mělník - Nová Ves 4:3
14.09.09 - V souboji dvou nováčků Okresního přeboru byl úspěšnější ten favorizovanější, FC Mělník si tak i po čtyřech odehraných kolech drží jako jediný stoprocentní úspěšnost a pochopitelně tedy okupuje první příčku v tabulce. Report by Simir

Dolany - Nová Ves 6:4
14.09.09 - Staré gardě se zatím nedaří, dvě utkání=dvě prohry.V Dolanech se radovali z výhry 6:4 domácí, branky Nové Vsi zaznamenali 2x Löffelmann, Mich. Horák a Brejša. V prvním zápase si Old Boys odvezli z Velvar debakl 0:8.

Nová Ves - Vojkovice 0:3
10.09.09 - Na úspěšný zápas proti Horním Beřkovicím se nám nepodařilo navázat, jelikož jsme doma prohráli s Vojkovicemi 0:3. Ač jsme byli lepším týmem, tak se z vítězství radoval hostující celek, který nám předvedl jak se proměňují šance. V utkání se představila i nová posila Lukáš Vlček, jenž přichází na roční hostování z Podřipanu Rovné.

V sobotu 12.09. od 17:00 hrajeme na hřišti FC Mělníku, vedoucího mužstva tabulky.