Aktuality - září 2007Z novoveského fotbalu

29.9.07 Áčko zaznamenalo vysokou hokejovou prohru.
Měl to být vyrovnaný souboj s co možná nejlepším koncem pro nás, ale ejhle někde se stala chyba. Konečný výsledek Dynamo Nelahozeves "B" - Sokol Nová Ves 7:3 (3:2). Ostatní zápasy naší soutěže: SK Viktoria Všestudy - PTZ-Viktorie Nelahozeves B 3:0 kontumačně, Slovan Horní Beřkovice - Vltavan Chvatěruby 2:0, Sokol Sazená - Sokol Chlumín 1:2, Sokol Spomyšl - Zálezlice 1:1, Sokol Jeviněves - Sokol Cítov 2:0. V tabulce, kterou si můžete prohlédnout zde, jsme klesli až na čtvrtou příčku.

29.9.07 Dorostenci premiérově prohráli.
Ve třetím mistrovském zápase zajížděli dorostenci do Obříství. Určitě se neočekávali snadné tři body, jako tomu bylo doposud s Cítovem a Veltrusami. Bohužel nadějný výsledek v poločase 1:1 se nepodařilo udržet až do konce. Konečný výsledek 6:1 pro domácí je tak možná až příliš krutý. Jedinou naši branku dal po skvěle kopnutém přímáku Tomáš Janovský. Sestava: Švehla - Hillebrand, Mareš, Jansa (46. Bečvář), Kysilka - Uher, Janovský, Došek (c), Hudeček - Miler, Stinka.

24.9.07 Stará garda prvně zvítězila.
Dnes od 17:00 hostila stará garda doma basketbalisty z Kralup. Šlo tedy o mladé, běhavé kluky, ale nakonec přece jenom zvítězila fotbalová chytrost "starých pánů". Utkání skončilo 6:5 pro nás. Branky zaznamenaly: třikrát Milan Vancl, dvakrát Petr Jansa a jednou Zdeněk Myška.

23.9.07 "A" tým poprvé klopýtl.
Aktualizováno!!! Bohužel první zaváhání přišlo možná dříve, než se čekalo. Dnes jsme podlehli kvalitním Horní Beřkovicím 0:1. Zápas plný ostrých soubojů, velkých emocí a spálených šancí pro nás nedopadl dobře. Ale je fakt, že kdo přišel určitě se nenudil. K čemu nám to je však platné, že. Ostaní výsledky soutěže: PTZ-Viktorie Nelahozeves B - Sokol Spomyšl 2:4, Zálezlice - Sokol Sazená 0:1, Sokol Chlumín - Sokol Jeviněves 0:1 (0:1), Sokol Cítov - Dynamo Nelahozeves B 0:0, Vltavan Chvatěruby - SK Viktoria Všestudy 7:0 (4:0).

23.9.07 Žáci opět nadělovali.
Dnes hostili žáci celek z Chvatěrub. Už před soubojem byli jasnými favority a v zápase to jen potvrdili. Soupeře deklasovali 9:0 (2:0). Šesti brankami se opět zaskvěl Jakub Petříček, který má tak letos smrtonosnou střeleckou formu, v šesti utkáních rozvlnil protivníkovu síť už 23x. Zbylé góly dali dvakrát Martin Kosina a jeden zásah si připsal Jarda Cakl. Stará garda hraje zítra tj. v pondělí doma od pěti přátelské utkání, tak si přijďte spravit chuť po áčku.

22.9.07 Dynamo bez hráčů z áčka poprvé ztratilo.
Dnes jsem se aktivně účastnil zápasu Sokol Cítov - Dynamo Nelahozeves "B". Náš velký konkurent v boji o záchranu ztratil dva body za remízu 0:0 s průměrným soupeřem. Hrálo se na velmi špatném, nerovném povrchu a podle toho taky zápas vypadal. Dynamo sice mělo herní převahu, ale nedokázalo vsítit branku. Hlavně na konci utkání nastřelilo jednou břevno a spálilo dvě dobré příležitosti. Podle kluků bylo evidetně vidět, že dnes zároveň hrálo áčko, a tudíž nemohl být B-tým posílen, jak to bývalo v dosavadních zápasech. Dokonce v zápase nastoupili čtyři dorostenci, z toho dva hráli od začátku. Bohužel pro nás v příštím kole, kdy nastoupíme právě v Nelahozevsi, už hraje áčko a běčko v jiných dnech.

22.9.07 Dorostenci utrpěli vítězství.
Dnes hrál novoveský dorost druhý mistrovský zápas. Hrálo se opět na domácí půdě. Soupeř byl AFK Veltrusy, tedy tým který hrál ještě minulý rok A. třídu. Veltrusům však před sezónou odešlo mnoho hráčů, proto dnes přijeli pouze s deseti fotbalisty včetně tří žáků. V utkání jsme měli technickou převahu, avšak náš soupeř bránil v devíti a bylo těžké se dostat do zakončení. Nakonec jsme čyřmi brankami Ondry Doška a jednou Petra Kysilky zvítězili 5:2 (2:1). V základní sestavě hráli: Švehla - Mareš - Hillebrand, Jansa, Kysilka - Bečvář, Janovský, Došek (k), Hudeček - Stinka, Uher. Výkon sice ještě nepatřil do kategorie výborný, ale tři body jsou doma.

16.9.07 Zápas áčka rozhodli standardky.
Náš hlavní tým porazil v sobotu Všestudy na jejich půdě 5:0 (2:0). Tři první branky padly po standartních situací. K vidění byly pěkné branky, akce, ale i chybné výroky sudího. Ostatní výsledky soutěže: Vltavan Chvatěruby - PTZ-Viktorie Nelahozeves B 9:1 (7:0), Slovan Horní Beřkovice - Sokol Cítov 7:0 (4:0), Dynamo Nelahozeves B - Sokol Chlumín 9:1 (3:0), Sokol Jeviněves - Zálezlice 3:1, Sokol Sazená - Sokol Spomyšl 8:3 (5:0) - 2 branky Hemr a měl jsem napsat, že Martin Horák si na zápas přinesl pouze staré žákovské hrániče a handráky v malé hnědé kabelce, ale na Spomyšl to prej stačí.

16.9.07  Dorost i žáci vyhráli, stará garda prohrála.
Nově založený dorost hrál v sobotu první mistovský zápas. Doma porazil Sokol Cítov vysoko 9:0. Zápas rozhodly dvě rychlé branky v první desetiminutovce. Góly dali: 3x Došek a Stinka, Janovský, Hudeček, Bečvář. Doufejme, že jim vítězství budou rychle naskakovat. I žáci vyhráli, dnes v neděli doma rozdrtili PTZ Nelahozeves 8:1. O branky se postarali 3x D.Hudeček a Lazok, 2x kapitán Jakub Petříček. A ještě ve středu hráli žáci předehrávané mistrovské utkání desátého kola doma se Sokolem Ledčice, výsledek byl jasný a pro hosty zdrcující - 19:0. Stará garda hrála svůj zápas už v pátek doma od pěti s Pokraticemi, bohužel soupeř přijel velice mladý a vyhrál 8:3. Za nás skórovali Brejša, Jansa a nový hráč Zdeněk Myška.

11.9.07 Posezení s Františkem Nedvědem ml.

9.9.07 Sokol Nová Ves - Vltavan Chvatěruby 1:0 (0:0)
Aktualizováno!!! Velice vydřené a štastné vítěztví. Tak by se dal popsat výsledek našeho zápasu. Tři body jsou určitě dobré, ale tentokrát to nebyla žádna procházka růžovou zahradou. Chvatěruby nám byli vyrovnáným soupeřem a prohra je bude určitě hodně mrzet. Ostatní výsledky 3.třídy B skupiny: Sokol Spomyšl - Sokol Jeviněves 2:6 (1:3), Zálezlice - Dynamo Nelahozeves "B" 0:4 (0:1), Sokol Chlumín - Slovan Horní Beřkovice 1:1 (0:0), Sokol Cítov - SK Viktoria Všestudy 4:1 (2:1), PTZ-Viktorie Nelahozeves "B" - Sokol Sazená 2:3 (2x Hemr za Sazenou). Žáci hráli dnes druhé mistrovské utkání v Cítově. Bohužel po mnoha spálených šancích na naší straně odjeli bez bodu s výsledkem 1:3. Branku obstaral Lukáš Lazok.

2.9.07 Sokol Nová Ves - PTZ-Viktoria Nelahozeves "B" 4:0 (1:0).
Další vyhraný zápas i s novými posilami. Před domácím publikem se naši fotbalisti předvedli docela v dobrém světle. Více info o zápase kliknutím na nadpis. Další výsledky zápasů naší soutěže: SK Viktoria Všestudy - Sokol Chlumín 1:3 (1:3), Slovan Horní Beřkovice - Zálezlice 2:0 (1:0), Dynamo Nelahozeves B - Sokol Spomyšl 5:0, Sokol Jeviněves - Sokol Sazená 2:0 (0:0), Vltavan Chvatěruby - Sokol Cítov 1:1 (0:0).
Žáci dnes hráli svoje první misrovské utkání. V domácím zápase zásluhou dvou branek v poslední desetiminutovce zvítězli nad Sokolem Chlumín 5:4. Branky dali 4x Jakub Petříček a jednou David Hudeček.
V týdnu se hrají dva přátelské zápasy, oba v Nové Vsi a oba se stejným soupeřem - Sokolem Dolany. Ten první hraje stará garda zítra v pondělí od 18:00. A ten druhý ve středu hraje dorost od 17:00.