Aktuality - únor 2012Z novoveského fotbalu

Rozhovory

Martin Schoř pod palbou otázek
19.02.12 - Během své kariéry investigativního žurnalisty jsem vyzpovídal mnoho osob z různých sfér života, ovšem nikdo mě svými odpověďmi nešokoval jako novoveský univerzál Martin Schoř.

Pro rozhovor klikni na nadpis.

A-tým - Turnaj ve Velkém Borku

Velký Borek B - Nová Ves 1:6
19.02.12 - Zimní přípravný turnaj ve Velkém Borku jsme odstartovali utkáním proti tamějšímu B-týmu (po podzimu 11. mužstvo 3. třídy sk. B). Na těžkém terénu jsme o naší vysoké výhře rozhodli ve druhém poločase, kdy padly všechny branky.
Branky: 3x O. Došek, 2x M. Vancl st., Jazok

Rozpis přípravných zápasů na jaro
07.02.12 - V rámci zimní přípravy jsme se přihlásili do dvou turnajů. 18. února od 9:00 začínámem duelem s Velkým Borkem B turnaj na přírodní trávě právě na hřišti našeho prvního soupeře. Kromě nás a Velkého Borku B jsou účastníky ještě Pšovka Mělník B, Botafogo Mělník B, Nebužely a Lobkovice B. Hraje se systém každý s každým.

V březnu nás čeká tradiční Český pohár, do něhož se přihlásilo 32 mužstev. Ta byla rozdělena do osmi čtyřčlenných skupin, pouze vítězové skupin postoupí do čtvrtfinále. Los nám přiřadil skupinu 7, kterou tvoří také Obříství, Dřínov a Zálezlice.

Los obou pohárů naleznete zde.

A-tým - přípravné zápasy

Nová Ves - Čechie Kralupy 3:3
06.02.12 - Přátelským utkáním na umělé trávě v Neratovicích s Čechií Kralupy jsme odstartovali fotbalová střetnutí roku 2012. K výkopu jsme nenastoupili v nejsilnější sestavě, po půlroce se v ní však objevil zkušený Aleš Jíša nebo gólman Jirka Michl z Dolan, kterého možná budeme v naší bráně vídat pravidelně.

Samotný zápas nabídl zajímavý průběh. Nám se povedl vstup do druhého poločasu, během čtvrt hodiny jsme nasázeli soupeři tři branky. Čechisté ovšem využili pokles naší aktivity a i s pomocí štěstěny vyrovnali. V samotném závěru pak obě mužstva trefila brankovou konstrukci.
Branky: O. Došek, M. Vancl st., J. Vancl
Sestava: Michl - Jíša - M. Vancl ml., Emmer, Kolouch - Hudeček, O. Došek, Schoř, J. Vancl - M. Vancl st., Brejša ml.