Aktuality - únor 2011Z novoveského fotbalu

A-tým - přátelské zápasy

Nová Ves - Horní Beřkovice 1:4
28.02.11 - Přátelským utkáním na UMT v Roudnici proti Horním Beřkovicím jsme zakončili čtrnáctidenní cyklus, během něhož jsme se při trénincích intenzivně zaměřovali na fyzičku. Na všech hráčích se z náročného programu podepsala únava, i proto nás Beřkovičtí porazili 4:1. Z výsledku ale žádnou tragédii dělat nebudeme, šlo o první ze čtyř přípravných duelů na jarní mistrovské zápasy a teprve až teď se budeme v tréninku věnovat práci s míčem potažmo sehranosti týmu.

Nefotbalové

20.02.11 - Pro více detailů klikni na miniaturu.

Český pohár rozlosován
08.02.11 - Jako každoročně i letos se účastníme Českého poháru, který slouží jako finální příprava před jarními mistrovskými zápasy. V turnaji se představí 32 týmů rozdělených do osmi skupin po čtyřech účastnících. Ve skupině se utká každý s každým, první dva celky postupují do osmifinále. Nová Ves byla nalosována do skupiny č.4, kde se postupně střetne s Úžicemi (4. třída), Dynamem B (OP) a Dolany (3. třída).
Rozpis zápasů:
I. kolo: 6.3. 14:00 SK Úžice - Sokol Nová Ves, hř. Úžice
II. kolo: 12.3. 14:30 Dynamo Nelah. B - Sokol Nová Ves, hř. Dynamo Nelah.
III. kolo: 19.3. 15:00 Sokol Nová Ves - Sokol Dolany A, hř. Nová Ves