Aktuality - únor 2010Z novoveského fotbalu

Nová Ves - Račiněves 12:1
27.02.10 - V krásném počasí a před slušnou diváckou kulisou (3 diváci) jsme si lehce poradili s účastníkem IV. třídy. I přes vysokou výhru se ale naše hra nerovnala bezchybnému výkonu.

Branky: 4x Mich. Horák, 2x Došek a Hruška, Vokoun, Jíša, Hemr, Emmer
Sestava: Hnízdil - Emmer, Jíša, Hemr, Kratochvíl - Brejša ml., Vokoun, Došek, Hruška - Horák, Fantomas, střídal: Hudeček

Nová Ves - Hrobce 3:2 (1:1)
20.02.10 - Již podruhé v letošní sezóně jsme se utkali v přípravném zápase na UMT v Roudnici s Hrobcemi. Narozdíl od prvního utkání jsme s účastníkem ústecké B-třídy vyhráli.

Branky: Mich. Horák, Vokoun, Jíša
Sestava: Hnízdil - Emmer, Jíša, Hemr, Jarda - Kratochvíl L. (46.Vancl M.), Procházka (46.Hudeček), Vokoun, Došek, Hruška - Horák

Nová Ves - Dobříň 7:8 (4:1)
16.02.10 - Po týdnu jsme se opět představili na UMT v Roudnici, abychom zde sehráli přátelské střetnutí s Dobříní (OP - Litoměřicko). V zápase jsme sice měli dostatečný náskok, ale protože tráva je zelená, míč je kulatý a plus ještě dalších x důvodů, utkání jsme nakonec prohráli.

Branky: 3x Mich. Horák, 2x Došek s Vlček, Procházka
Sestava 1.poločas: Hnízdil - Schoř, Hemr, Vokoun, Kolouch - Emmer, Došek, Procházka, Hruška - Mich. Horák, Vlček
Sestava 2.poločas: Kocourek - Vancl M., Emmer, Došek, Hudeček - Schoř, Vokoun, Procházka, Hruška - Mich. Horák, Vlček

Další přáteláky na UMT
06.02.10 - Dalšími dvěmi přátelskými zápasy pokračovala příprava A-týmu. Nejprve jsme se střetli na UMT v Brozanech s prvním týmem OP Litoměřicka, Terezínem. A o týden později jsme na UMT v Roudnici sehráli utkání s Vědomicemi (IV. třída).

Terezín - Nová Ves 5:2
B: Schoř, Došek