Aktuality - únor 2008Z novoveského fotbalu

23.2.08 Sportovní ples | Rozpis zbývajících přípravných zápasů
28.2.08 Zpravodaj STK OFS Mělník č. 3/2008
Změna hřiště pro mistrovské zápasy - celé jaro 2008
IV. tř. skupina |muži | Sokol Ledčice | hř. Nová Ves | SO, úř.
Okr. přebor | dorost | Nová Ves | hř. Nová Ves | SO, př. Ledčicím

Na týden odjíždím, takže žádnou aktualizaci neočekávejte.
24.2.08 V Bříze jsme prohráli
Dnes v neděli jsme od 14:00 hráli přátelský zápas s Prochyho mateřským oddílem. Hřiště bylo docela slušně připravené, sem tam byla vidět zelená tráva, sem tam bylo vidět za drn. Utkání jsme začali převahou, což potvrdila úvodní branka. Soupeř ovšem zanedlouho snížíl. A jelikož oba mančafty daly do poločasu po jedné brance, skóre bylo po první půli 2:2. V druhé části jsme se opět ujali jednobrankového vedení, avšak poté jsme zbytečnými chybami obdrželi tři branky a prohráli jsme 3:5. Nutno uznat, že zápas se moc nepovedl našemu brankaři, a to se muselo projevit na výsledku. Sestava: Kořínek - Mar. Horák - Brejša st., Procházka, Kolouch - J. Vancl, Schoř, Hemr, Brejša ml. - Löffelmann, M. Vancl st. - na lavičce: Došek, Emmer. Branky: 2x Brejša ml., Hemr.
18.2.08 Áčko vyhrálo, dorost opět s debaklem
V neděli od 12:15 nastoupili chlapy k prvnímu z odvetných utkání na turnaji v Roudnici. Soupeřem byla stará garda Pokratic. První zápas skončil 6:3 pro nás, Pokratice nám tedy měli, co vracet. V poslepované sestavě jsme v první půli měli jasně navrch, což dokazoval výsledek 3:0 pro nás po poločase. Ovšem naše skóre mělo být několikanásobně vyšší. Nástup do druhé půle byl tragický, během 20 minut bylo vyrovnáno. My jsme se ale naštěstí nepoložili a dokázali jsme ještě dvakrát skórovat a zaznamenat si sedmý bod na turnaji. O góly se postarali 3x Mich. Horák a 2x R. Procházka. Ještě v sobotu hrál dorost další ze zápasů na UMT v Mělníku. Protivníkem byl opět tým z vyšší soutěže - tentokrát Odolena Voda. V utkání se jasně projevila kvalita a Odolka vyhrála vysoko 8:1. Náš čestný úspěch zaznamenal Miroslav Stinka. Sestava: Šimek(ne ten z áčka, tenhle je z Ledčic) - Mareš - Hudeček, Jansa, Kysilka - Miler, Stinka, Brejša, Bečvář - Došek, Emmer. Jelikož se příští víkend žádný turnajový zápas nehraje, Sokol se bude snažit dohodnout nějaký přátelák. Když se to nepovedete, tak dáme v neděli fotbálek od dvou.
12.2.08 Komentář M. Vancla st. k zápasu s béčkem Roudnice
„Utkání mělo velice solidní úroveň. Nastoupili jsme s hodně silnou sestavou, ze které budeme vycházet při mistrovských zápasech. Podali jsme asi zatím nejlepší výkon na turnaji. Gól jsme sice nedali, ale remíza proti silnému soupeři určitě potěší,“ řekl pro Mělnický deník.
10.2.08 Podřipský pohár: Roudnice B - Nová Ves 0:0
Příští přípravné zápasy:
Áčko - Podřipský pohár: Ne 17.2 12:15 SG Pokratice - Nová Ves UMT Roudnice
Dorost - Zimní liga: So 16.2. 12:30 Odolena Voda : Nová Ves UMT Mělník
3.2.08 Tři speciální dvojníci J
3.2.08 Áčko i dorost prohráli
V sobotu od 14:00 nastoupil dorost k zápasu Zimní ligy na UMT v Mělníku proti Vitaně Byšice. Vitana hraje o soutěž výše, tedy krajskou A.třídu. V zápase bylo jasně vidět, na jaké straně je kvalita. A jelikož se nám během zápasu postupně zranili tři důležití hráči, o výsledku bylo rozhodnuto. Byšice vyhráli vysoko 8:0, výsledek je možná až příliš krutý za dobrou bojovnost ve druhém poločase. To áčko nastoupilo k dalšímu zápasu na PP. Proti mladým Podluskům jsme už po prvních deseti minutách prohrávali po hrubých chybách 0:3, do konce poločasu jsme pak obdrželi ještě jednu branku. Do druhé půle jsme po menšímu napomenutí ze strany vedení začali konečně hrát. Důsledkem bylo snížení dvěmi brankami Michala Horáka a jednou Jardy Emra na 3:4. Bohužel stejně jako před týdnem se nám nepodařilo soupeře dorazit a ještě jsme inkasovali. Konečný výsledek 5:3 pro Podlusky. Sestava: Šimek - Procházka - M. Vancl ml., Šťástka, Kolouch - J. Vancl, Mich. Horák, Uher, Kratochvíl - Došek, Emr - na lavičce Mareš.