Aktuality - únor 2007Z novoveského fotbalu

27.2.07 Forma jako hrom.
René Procházka alias Prochy nabírá formu před jarní mistrovskými zápasy. O víkendu neúnavně připravoval šance pro spoluhráče a sám se zaskvěl čtyřmi góly ve dvou zápasech, jednalo sice o jen přípravu, ale i ta leccos napoví. Kapitán novoveského týmu je typický plejmejkr, dokáže si skvěle pokrýt míč, zdobí ho dobrá klička i přesná střela. Tyto přednosti nejednou předvedl i o víkendových zápasech. Abych však nevychvaloval jen jednoho hráče, tak musím řici, že se celý tým dostává do zápasové pohody. Uvidíme kam tato forma vynese náš celek?

26.2.07  Víkend ve znamení proher, ale...
... už se projevují poznatky ve zlepšené hře. Ovšem zápasy jak na UTM v Roudnici s Žitenicemi, tak na UTM v Neratovicích skončili prohrou 3:4 respektive 4:5.

18.2.07 Příděl v Roudnicích.
Dnes jsme sehráli další ze zápasů o pohár města Roudnice. Bohužel široká marodka nám neumožnila podat takový výkon, jaký bychom si představovali, a proto jsem od týmu SK Hrobce dostali pět gólů.

16.2.07  Přidány fotky.
Do sekce foto jsem přidal pár starších fotek žáků a staré gardy. A nakonec jsem udělal úplně nový soubor Staňkov 2003, 2004, 2005, který zachycuje nezapomenutelné snímky z letních zážitků ze Staňkova.

12.2.07  Časy odjezdu u sportovního plesu upřeněny.
V sekci mimofotbalové aktivity můžete nálezt upřesnění odjezdu na sportovní ples v Uhách, který se koná v sobotu dne 24.2.07.

10.2.07 Našli jsme dvojníky.
Zatajili nám svoje bratry či příbuzné, ale my jsme je vypátrali.

9.2.07 Nepodmíněné tresty pro hráč Sokolu.
Milan Vancl a Aleš Jíša dostali nepodmíněné tresty. Milan Vancl bude chybět jeden zápas a Aleše Jíšu budeme postrádat zápasy dva. Uvidíme, jak citelná to bude ztráta pro tým. Dozvíme se to už 25. února, kdy Sokol začně hrát Český pohár pro 2007. Jelikož se jedná o tresty nepodmíněné, zápasy se odečítají se při účasti v Českém poháru.

6.2.07 Založena stránka!!!
Dnes byl založen tento web o fotbalu v obci Nová Ves u Mělníka.Výsledky a tabulky se budou aktualizovat nejpozději v pondělí večer. Také prosím všechny, co zde byli aby tu zanechali aspoň nějakou stopu v podobě příspěvku ve fóru, děkuji. Dále doufáme, že se Vám tu bude líbit.