Aktuality - srpen 2014Z novoveského fotbalu

Nová Ves - Vysoká B 5:1
31.08.14 - První výhrou v sezóně jsme aspoň částečně odčinili potupný debakl z úvodního kola.

Tuhaň - Nová Ves 9:3
29.08.14 - Ideální vstup do soutěže vypadá jinak. K zápasu poskytuji pouze statistiky, jelikož jsem na něm chyběl a o jeho průběhu mi nechce nikdo nic říct… což je asi dobře.

A-tým - příprava

Blíží se mistrovské zápasy
18.08.14 - Po třech odehraných turnajech (dvakrát 2. místo, jednou 3. místo) jsme ladili formu v přátelských zápasech. Pod vedením nového trenéra Standy Mencla jsme nejprve zvítězili 3:2 na Uhách, v generálce na první mistrovské kolo jsme ale v nekopletní sestavě dostali klepec 1:6 ve Vraňanech. Fotky z letní přípravy naleznete zde.

Jak už vítě, po sestupu z Okresního přeboru jsme se přihlásili až do IV. třídy. Bohužel jsme byli nasazeni do "mělnické" skupiny A, takže přijdeme o prestižní duely proti Sazené či Jeviněvsi. Kompletní rozpis podzimní části najdete zde. Před domácími střetnutími nám budou hrát předzápasy Ledčice (IV. třída, skupina B - Mělník).