Aktuality - srpen 2012Z novoveského fotbalu

Velký Borek - Nová Ves 0:2
26.08.12 - „Domníváme se – i přes respekt vůči kterémukoliv jinému celku – nemá Nová Ves na Slávii v neděli valné naděje uhrát přijatelnější rezultát," tipoval týdeník Mělnicko. Naše výhra 2:0 tak musí znamenat pořádné překvapení. Pokud ale podobná překvapení v sezóně několikrát zopakujeme, nikdo se samozřejmě zlobit nebude.

A-tým - přípravné zápasy

Nová Ves - Nebužely 10:1
20.08.12 - Týden před startem mistrovských soutěží jsme odehráli poslední přípravný duel, na domácí půdě jsme hostili Nebužely. Proti soupeři ze čtvrté třídy jsme měli nastoupit v zimním turnaji ve Velkém Borku, ale jelikož k tomu nedošlo, utkání jsme "doklepli" až teď po půl roce.
V samotném střetnutí, které ovlivnilo příliš teplé počasí, byla vidět větší kvalita na naší straně, což se potvrdilo i vysokým vítězstvím.
Branky: 4x Drbal, 2x O. Došek, 1x Brejša ml., Černý, Hašek a J. Vancl
Sestava: Kocourek - Emmer - Hudeček, Šnýdr, Kolouch - Brejša ml. (46. Mich. Horák), Schoř, Drbal (70. J. Vancl), J. Vancl (46. Hašek) - O. Došek, Černý

A-tým - rozpis mistrovských zápasů

Začínáme ve Velkém Borku
06.08.12 - Los Atletico Okresního přeboru nám v prvním kole určil výjezd do Velkého Borku, na půdě kvalitního soupeře se představíme v neděli 26. srpna od 17:00. Následně po týdnu přivítáme Lobkovice a poté nás čekají dvě střetnutí proti nováčkům, nejprve v Liběchově a polovině září doma s Vojkovicemi. První čtyři kola tedy velmi napoví o našem osudu. Podzimní část ukončíme, stejně jako minulou sezónu, v Nové Vsi proti Pšovce B.

Kompletní rozpis mistrovských zápasů najdete po kliknutí v levém menu na Mužstva › Áčko › Mistrovské zápasy.

A-tým - přípravné zápasy

Lužec - Nová Ves 4:1
06.08.12 - Po dvou vítězných turnajích jsme v letní přípravě změřili síly s podstatně kvalitnějším soupeřem, vyjeli jsme do nedalekého Lužce, účastníka mělnické B. třídy. Od začátku zápasu byl rozdíl jedné soutěže vidět, ovšem Lužec svou dominaci gólem nedokázal potvrdit. Ve velkém horku jsme měli slibné příležitosti i my, nakonec však domácí po brance z rohového kopu ovládli první půli. V té druhé jsme vyrovnali po brejku zásluhou Richarda Brejši ml., ovšem ačkoliv se nás sešlo k utkání 13, poslední půlhodinu jsme dohrávali v deseti, jelikož se nám tři hráči zranili. Lužec přesilovku využil až v závěrečné desetiminutovce, kdy vstřelil tři branky a rozhodl o svém prvenství.