Aktuality - srpen 2011Z novoveského fotbalu

Mšeno - Nová Ves 4:1
28.08.11 - Sezóna, v níž jsme Mělnickým deníkem tipováni na poslední místo, pro nás začala celkem nešťastně a výsledkově krutě. O utkání na hřišti Mšena rozhodla branka soupeře ze samého závěru první poločasu. Z lavičky nás už koučoval nový trenér Jaroslav Kohout. Spíše ale než z lavičky, tak z pomezní čáry, jelikož na zápas místo předem avizovaných delegovaných třech sudích přijel jen jeden, a tak musel zkušený lodivod, naposledy působící ve Všestudech, plnit povinnosti čárového rozhodčího.

Stará garda

Garda ukázala áčku, jak se vyhrávají turnaje
12.08.11 - Když se našemu A-týmu nepodařilo vyhrát letošní léto žádný turnaj, musela novoveský fotbal zachránit stará garda. Ta jako každý rok odjela na náročné fyzické a psychické soustředění ke Staňkovskému rybníku v jižních Čechách. Jako vyvrcholení celé akce posloužil turnaj starých gard v Klikově.

Cestu do finále načali gardisté výhrou 5:3 nad Štěpánovicemi, hlavní zásluhu na vyhraném semifinále měl Jirka Vokoun, který vstřelil čtyři branky. Jednu přidal bývalý novoveský hráč Honza Moravec. Taktéž souboj o první místo dopadl úspěšně, domácí Klikov díky brankám Michala Horáka a opět Honzy Moravce podlehl 0:2.
Nejlepší střelec: Jirka Vokoun (Nová Ves) - 4 branky
Nejužitečnější hráč: Honza Moravec (Nová Ves)
Konečné pořadí: 1) Nová Ves | 2) Klikov | 3) Štěpánovice | 4) Mladé

*Fotky dodám ihned, jakmile se ke mně dostanou.