Aktuality - srpen 2010Z novoveského fotbalu

Nejbližší mistrovský zápas:
3. kolo: Ne 05.09. 17:00 Pšovka B - Nová Ves

Tréninky jsou v úterý a ve čtvrtek od 18:00.

Nová Ves - Cítov 3:0
28.08.10 - Prohru z prvního kola proti nelahozevské PTZ jsme v duelu s Cítovem odčinili tím nejlepším možným způsobem. Nováčka Okresního přeboru jsme z našeho stadionu vyprovodili jasnou výhrou 3:0.

A-tým - přátelské zápasy

Nová Ves - Ďáblice B 2:3
27.08.10 - Nedali jsme jasné šance, dostali zbytečné branky...

Branky: Hemr, Došek
Branky: Hnízdil - Hemr - Hudeček, Jíša, Kolouch - M. Vancl ml., Emmer, Z. Kratochvíl, Brejša ml. - J. Vancl, Došek, střídali Mar. Horák, Vokoun

Nová Ves - PTZ 0:1
22.08.10 - Vstup do sezóny 2010/11 se nám nám povedl přesně tak, jak jsme si nepřáli. Z domácího zápasu proti PTZ, který jsme mohli a měli vyhrát, nemáme ani bod.

Další vyhraný turnaj
16.08.10 - Po týdnu jsme opět zvedli nad hlavu pohár pro vítěze turnaje, víkend před začátkem mistrovských zápasů jsme vyhráli v Sazené.

Semifinále: Nová Ves - Ctiněves 8:1
Branky: 3x Z. Kratochvíl, 2x Four a Mich. Horák, Došek
Finále: Nová Ves - Sazená 3:3 4:3 na PK
Branky: Krejza, J. Vancl, Mich. Horák
Konečné pořadí turnaje: 1) Nová Ves | 2) Sazená | 3) Ctiněves | 4) Černuc

Trofej pro vítěze turnaje zůstala v Nové Vsi
08.08.10 - Plánované oslavy 70 let klubu výrazným způsobem narušil déšť. Sobotní semifinálová utkání musela být přesunuta na neděli dopoledne, zkrácena na hrací čas 2x30 minut a plánovaná zábava se zrušila. Z dvoudenního turnaje se tak stal jednodenní.

1. semifinále: Jeviněves - Uhy 3:0
V prvním zápase Jeviněves dokráčela bez větší námahy k postupu do finále díky dobré střelecké produktivitě.
2. semifinále: Nová Ves - Sazená 3:2
To druhé semifinále bylo napínavější. Sazená se ujala rychlého vedení 2:0, do konce poločasu jsme ale stačili vyrovnat. Druhou půli rozhodl brankař Dan Hnízdil, nejprve chytil penaltu Péťovi Jansovi a následně sám jednu proměnil.
Branky: Mich. Horák, Uher, Hnízdil z PK
Sestava: Hnízdil - Hemr - M. Vancl ml., Uher, Kolouch - Schoř, Z. Kratochvíl, Došek, Hruška - Emmer, Mich. Horák, střídali: Brejša ml., Hudeček, J. Vancl
O 3 místo: Sazená - Uhy 2:5
Posilněné Uhy si až překvapivě snadno poradili se Sazenou a obsadili třetí místo.
Finále: Nová Ves - Jeviněves 5:5 6:5 na PK
To bychom snad ani nebyli my, kdybychom nepřipustili žádné drama. Úvodní desetiminutovka finále nám hrubě nevyšla, z brány jsme tahali míč hned čtyřikrát (!). Skóre sice stačil zkorigovat gólem Mich. Horák, jenže "Veverky" ještě do poločasové přestávky vstřelili pátou trefu na 5:1. O pauze jsme si řekli něco k výkonu, zamíchali sestavou a výsledek se dostavil. Celý druhý poločas jsme prakticky pobývali na polovině Jeviněvse a posílali do vápna jeden centr za druhým. Nakonec se nám po dvou trefách Mich. Horáka, vydařenému trestnému kopu Jardy Hrušky a vlastní brance po centru Ondry Doška podařilo vyrovnat. V penaltách se rozhodlo až v šesté sérii, když soupeř poprvé nedal.
Branky: 3x Mich. Horák (1x z PK), Hruška, vlastní
Sestava: Hnízdil - Hemr - M. Vancl ml., Uher, Kolouch - Schoř, Z. Kratochvíl, Došek, Hruška - Emmer, Mich. Horák, střídali: Brejša ml., Hudeček, Jíša, J. Vancl
Konečné pořadí turnaje: 1) Nová Ves | 2) Jeviněves | 3) Uhy | 4) Sazená
Nejlepší střelec: Michal Horák (Nová Ves) - 4 branky